Facebook Pixel

Київміськбуд звільнив голову правління Ігоря Кушніра

20 грудня Наглядова рада «Київміськбуду» звільнила голову правління Ігоря Кушніра, тимчасовим виконувачем обовʼязків обрали Едуарда Шевчука.

Про це пише «Суспільне» з посиланням на першого заступника голови КМДА Поворозника.

Зранку 20 грудня Ігор Кушнір написав заяву на звільнення з посади голови правління і президента компанії.

99a31755c6e3cbdc-r0.jpg

Чому Ігор Кушнір був звільнений з посади

4 липня журналісти Bihus.Info. опублікували розслідування, у якому йшлося про те, що дружина президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра володіє віллою у Франції, що обійшлася у 20 млн євро. Водночас на початку 2023-го «Київміськбуд» тимчасово зупинив будівельні роботи та просив про додаткове фінансування з бюджету. 80% «Київміськбуду» належить громаді міста Києва.

Також 5 липня журналісти видання дізналися, що Ігор Кушнір зі своєю дружиною Оксаною у травні цього року піднялися на Еверест. Для цього посадовець виїхав за кордон, використовуючи довідку про інвалідність. Підйом на Еверест обійшовся подружжю в $150 тис. За час повномасштабної війни Кушнір зміг загалом пробути за кордоном приблизно 8 місяців.

6 липня Наглядова рада спільно з правлінням ПрАТ «Київміськбуд» відсторонили від керівництва компанією Ігоря Кушніра. Паралельно на засіданні було ухвалено рішення про проведення аудиту діяльності компанії.


Подякувати 🎉