Facebook Pixel

Вперше трейдери поставили на нафту за ціною $200 за барель

Зростання цін на енергоносії та стрімкі темпи інфляції підштовхнули окремих трейдерів зробити ставки на подорожчання нафти марки Brent до $250 за барель.

Наприкінці минулого тижня в останні години торгів було продано 5 млн барелів кол-спредів на нафту Brent за ціною $250 — 300 за барель, пише Bloomberg.

Ці контракти принесуть прибуток, якщо нафта підніметься з сьогоднішнього рівня до рівня, який ніхто з аналітиків не бачив із історичних максимумів у 2008 році.

Telegram Logo

Це не дивно, адже наразі нафта перебуває біля 7-річних максимумів на рівні близько $80 за барель і ставки на те, що ф'ючерс на Brent підніметься ще вище, зростають.

Опціони на зростання нафти до $100 за барель переходять із рук у руки уже кілька тижнів. Є й невелика кількість інших ставок на зростання нафти вище за цю позначку.

Bloomberg уточнює, що контрактам на Brent передували кол-опціони на нафту WTI. Їхні покупці розраховують, що вартість бареля цієї марки досягне $200 – 215. Такі рівні цін, які значно виходять за межі звичайних, мають бути погоджені з біржами.

Коментарі

Всі новини