Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ТОП-5 українських новин за середу, 1 лютого, від The Page

Українські правоохоронці провели резонансні обшуки та вручили підозри керівникам різного рівня

Українські правоохоронці провели резонансні обшуки та вручили підозри керівникам різного рівня

Дутій, Демченко, Аваков, Коломойський, Столар – до кого ще прийшли правоохоронці

У середу, 1 лютого, українські правоохоронці провели резонансні обшуки та вручили підозри керівникам різного рівня в Міноборони, податковій і митниці. Окрім того, Кабмін звільнив усю верхівку Митної служби. The Page склало перелік людей, які потрапили під антикорупційну «чистку» в Україні.

Активи олігархів продаватимуть через «Прозорро.Продажі» — Соболев

«Прозорро.Продажі» може стати платформою для продажу санкційних і арештованих активів, але для цього потрібні зміни в законодавстві України. За шість років роботи система принесла державі 70,02 млрд грн. Про це та інше в інтерв’ю The Page розповів Олексій Соболев, екскерівник державної компанії, напередодні свого призначення заступником міністра економіки.

Уряд затвердив новий порядок бронювання військовозобов’язаних

Кабінет міністрів ухвалив новий порядок бронювання військовозобов’язаних і критерії визначення підприємств, установ і організацій, критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення. Працівники таких підприємств віднині підлягатимуть бронюванню.

У січні 2023 року українці сплатили 68,1 млрд грн податків і зборів до бюджету України

Надходження до зведеного бюджету за платежами, що контролюються ДПС, становлять 68,1 млрд грн. До державного бюджету надійшло 36,1 млрд грн, до місцевих бюджетів – 32 млрд грн, повідомили в Державній податковій службі.

Ізраїль розглядає можливість відправлення зброї в Україну

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що розглядає можливість надання військової допомоги Україні й готовий виступити посередником у війні за правильних «обставин».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини