Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Посол Швеції про інвестклімат в Україні: «Досі є серйозні проблеми»

Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг. Фото: УНІАН

Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг. Фото: УНІАН

Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг вважає, що в країні зберігаються проблеми, пов'язані з інвестиційним кліматом. Однак, за його словами, вихід шведського ритейлера — компанії IKEA на український ринок — це ознака позитивних змін в державі. Про це він сказав в інтерв’ю на YouTube-каналі KYIV NOT KIEV.

Quote«Інвестиційний клімат в Україні все ще має серйозні проблеми», — сказав Тиберг.

Також посол висловив своє захоплення економічним потенціалом України, її географічним розташуванням в центрі Європи, людським капіталом, «якого не знайти в Швеції», рівнем освіти, підприємництва, творчості та додав, що в Україні зараз розвивається багато успішних шведських стартапів.

KYIV NOT KIEV – новинний відеопроєкт, який ведуть Тетяна Гайдук і Поліна Бойчук – провідні експертки TRUMAN Agency, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і дипломатії. Програма виходить щотижня і висвітлює українські політичні, економічні та культурні події, надає їхній аналіз, а також містить відеоінтерв'ю з впливовими лідерами громадської думки та експертами.

Контекст. Раніше ми повідомляли, що судова реформа, збереження мікрофінансової стабільності та реформа безпекового сектору — найважливіші для України, вважає амбасадорка Канади в Україні Лариса Галадза.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини