Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сергій Тігіпко продає кар'єр у Рівненській області

Тігіпко продає кар'єр у Рівненській області.

Тігіпко продає кар'єр у Рівненській області.

Томашгородський каменедробильний завод, що належить «Групі ТАС» Сергія Тігіпка, разом із кар'єром виставлений на продаж. Інформацію про продаж Томашгородського КДЗ підтвердили в «Групі ТАС», повідомляє NADRA.info.

«Томашгородський КДЗ купувався для потреб асфальтобетонного заводу «АБ Московський». Сьогодні ці потреби повністю задовольняє Рокитнянський гранкар'єр», — пояснили в групі.

Запаси кар'єру Томашгородського КДЗ продавець оцінює в 4,5 млн кубометрів, або 11,7 млн тонн. Цих ресурсів вистачить на вісім років за видобування 1,425 млн тонн на рік. Також можливе розширення запасів до 9,5 млн кубометрів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Потужності кар'єру — 820 тис. тонн на годину (обладнання СРСР) та 1425 тис. тонн на годину (нове обладнання).

ІП «Томашгородський КДЗ» має спецдозвіл №3812 на видобуток габро та граніту родовища Пщильське (Томашгородське) до 2028 року в Рівненській області. Запаси станом на 01.01.2020 — понад 4,5 млн кубометрів. Сергій Тігіпко встановив контроль над ІП «Томашгородський КДЗ» і ТОВ «Рокитнянський гранкар'єр» восени 2020 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

ТОВ «Рокитнянський гранкар'єр» має спецдозвіл №2733 на видобуток граніту та мігматиту родовища Острівське в Київській області до 2039 року. Запаси станом на 01.01.2019 — близько 12 млн кубометрів.

Також Сергій Тігіпко володіє ТОВ «ВКФ «Старк», яке має спецдозвіл №2219 на видобуток піску родовища Вишневське (Харківська обл.) до 2036 року. Запаси родовища — понад 58,5 млн тонн.

Коментарі

Всі новини