Facebook Pixel

Тігіпко ліквідує керуючу компанію ФПГ «ТАС»

Тігіпко ліквідує «Промислову групу ТАС». Фото: tas.ua

Тігіпко ліквідує «Промислову групу ТАС». Фото: tas.ua

Сергій Тігіпко вирішив ліквідувати керуючу компанію ФПГ «ТАС» — ТОВ «Промислова група ТАС».

Згідно з оголошенням у газеті «Урядовий кур'єр», рішення про ліквідацію ухвалено 15 листопада поточного року. Заяви кредиторами вимог приймаються письмово до 15 січня 2022 року. Причину ліквідації не вказано.

221-7089-rpdf-foxit-reader.jpg

За даними держреєстру, 100% статутного капіталу компанії через TAS Overseas Investments Limited (Кіпр) володіє засновник і основний акціонер Групи ТАС Сергій Тігіпко.

Telegram Logo

Фінансові показники Групи ТАС

У 2020 році чистий збиток склав 1,447 млн грн, що на 3,4% менше, ніж 2019 року, виручка – 0,46 млн грн (на 15,8% менше). Поточні зобов'язання на початок 2021 року – 8 тис. грн, непокритий збиток – 12,1 млн грн.

Статутний капітал – 14,276 млн грн.

Основним видом діяльності зареєстрованого в жовтні 2012 року ТОВ «Промислова група ТАС» зазначено діяльність головних управлінь (хед-офісів). Також компанія працює у сфері права, бухобліку та аудиту, зв'язків із громадськістю, консультування.

Склад «Промислової групи ТАС»

Згідно з інформацією на сайті ТАС, до складу активів Промислової групи входять:

  1. Створене на базі піщаного кар'єру в Харківській області ТОВ «Старк» (пісок для ливарного виробництва, скла, кераміки, виробництва сухих сумішей).
  2. Виробник вантажних вагонів АТ «Дніпровагонмаш» (м. Кам'янське Дніпропетровської обл.).
  3. Виробник вагонного лиття Кременчуцький сталеливарний завод (Полтавська обл.).
  4. Агрохолдинг «ТАС Агро» із земельним банком 88 тис. га.

Групу «ТАС» засновано 1998 року. Сфера діяльності охоплює фінансовий сектор (банківський і страховий сегменти), промисловість, нерухомість, агросектор, венчурні проєкти.

Коментарі

Всі новини