Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Monobank вийде з партнерства з ТАСкомбанком Сергія Тігіпка

Власники віртуального Monobank ухвалили рішення з 1 червня відмовитися від співпраці з партнером ТАСкомбанк, який належить Сергію Тігіпку.

«У нас залишаться каси Універсал Банку, А-Банку та мережі iBox, а з ТАСкомбанком більше працювати не будемо. Я прошу вибачення у всіх клієнтів, які не отримали очікуваного рівня сервісу», — повідомив співзасновник проєкту Monobank Олег Гороховський в інтерв'ю для порталу «Мінфін».

На таке рішення вплинули складності з отриманням готівки з депозиту в ТАСкомбанку у розмірі понад 150 тис. грн, з якими зіткнулися клієнти Monobank.

Раніше повідомлялося, що Monobank почав випускати картки Koto у Великій Британії.

Історія Monobank почалася на початку 2017 року, коли екстопменеджери Приватбанку Дмитро Дубілет, Олег Гороховський та Михайло Рогальський вирішили створити IT-компанію «Фінтех бенд», яка й займалася реалізацією мобільного банку.

Вже до осені 2017-го Mono випустив першу тисячу банківських карток, а через чотири місяці почав залучати гривневі депозити. Зараз партнерами банку є А-Банк, мережа iBox, а також Універсал Банк і ТАСкомбанк, які входять у групу «ТАС» Сергія Тігіпка.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Five O`Clock. Випуск 1

партнерський матеріал