Facebook Pixel

Tesla вкладе 4 мільярди євро в свою першу європейську фабрику — ЗМІ

Ілон Маск. Фото: Вікіпедія

Ілон Маск. Фото: Вікіпедія

Американський виробник електромобілів і рішень для зберігання електричної енергії — компанія Tesla – інвестує близько 4 млрд євро в свою першу фабрику в Європі, яка буде розташована під Берліном. Про це пише газета Bild am Sonntag.

Фабрику почнуть будувати в першому кварталі 2020 року. Повністю завершити будівництво планують наприкінці 2021-го. Першими випущеними автівками стануть Tesla Model Y. Надалі хочуть випускати до 150 електромобілів різних моделей щорічно.

Після першого етапу будівництва фабрики в невеликому населеному пункті Грюнхайде, розташованому приблизно за 40 км від Берліна, на ній будуть працювати три тисясі чоловік, а на останньому етапі — від семи до восьми тисяч працівників.

Пізніше Tesla планує викупити ще близько десяти гектарів (зараз фабрика займає 300 гектарів) у розташованого поруч центру вантажних перевезень. Якщо на це погодиться уряд Німеччини та Євросоюзу, то автовиробник може розраховувати на державну підтримку у розмірі близько 300 млн євро.

Telegram Logo
  • Контекст

Глава Tesla Ілон Маск 12 листопада під час вручення йому премії «Золоте кермо» заявив, що компанія планує побудувати свою фабрику під Берліном.

Коментарі

Всі новини