Facebook Pixel

На Work.ua стали доступні вакансії від оборонних підприємств

На Work.ua стали доступні вакансії від оборонних підприємств

На Work.ua стали доступні вакансії від оборонних підприємств

Знайти вакансії від підприємств зі сфери оборони тепер можна на сайті пошуку роботи Work.ua. Галузь ОПК шукає кваліфікованих спеціалістів різних напрямів — економістів, інженерів-програмістів, конструкторів, технологів, радіомеханіків, слюсарів та інших фахівців — перелік постійно поповнюється.

За даними Work.ua, середня зарплата по Україні становить 20 тис грн, а різні фахівці оборонних підприємств отримують від 25 тис грн, як монтажник радіоелектронної апаратури та приладів, та до 45 тис грн, як оператор верстатів з ПК, і більше.

Усього на сайті зараз опубліковано понад 50 вакансії для різних професій в різних містах України. Вакансії постійно оновлюються та розширюються. Кожен охочий може бути частиною цієї важливої сфери, знайти можливості для працевлаштування, підвищення кваліфікації та розвитку кар'єри.

Якщо порівняти з 2022 роком, можливості українського оборонно-промислового комплексу збільшилися втричі. Цьогоріч очікується ще зростання в 6 разів проти 2023-го. Ситуація на українському оборонно-промисловому ринку надзвичайно динамічна, тож робота тут є і буде. Однак зараз галузь гостро відчуває дефіцит технічних спеціалістів і кваліфікованих робітників.

Перегляд усіх актуальних вакансій від ОПК доступний на Work.ua за пошуковим запитом «оборонне виробництво» на головній сторінці сайту.

Відгукнутися може будь-який кандидат з відповідними для посади навичками. Додаткову перевагу оборонні підприємства готові надавати ветеранам і ветеранкам, цінуючи їхній бойовий досвід.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉