Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світовий банк затвердив додаткову фіндопомогу Україні на $1,5 млрд

Фото: agropolit.com

Фото: agropolit.com

Світовий банк у вівторок, 7 червня, затвердив рішення про додаткове фінансування для України в розмірі $1,49 млрд.

Про це йдеться в повідомленні Світового банку.

Рада виконавчих директорів банку схвалила рішення про додаткове фінансування в рамках проєкту «Підтримка державних витрат для забезпечення сталого державного управління в Україні».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Виділені кошти буде використано для виплати зарплат державним службовцям і вчителям.

Проєкт отримав фінансові гарантії від Великої Британії, Нідерландів, Литви та Латвії, а також паралельне фінансування від Італії та очікувані майбутні гарантії, включно з Данією.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Проєкт також співфінансується внесками до нового багатостороннього донорського трастового фонду (MDTF) від кількох держав, включно зі Швейцарією.

За словами президента Групи Світового банку Девіда Малпасса, банк працює з партнерами-донорами, щоб мобілізувати необхідну підтримку, й використовує різні фінінструменти, щоб допомогти забезпечити українців постійним доступом до медичних послуг, освіти та соціального захисту в умовах війни.

Quote«Збереження цих основних послуг і спроможності уряду їх надавати є важливим для запобігання подальшому погіршенню умов життя та бідності в Україні з огляду на страждання, уже заподіяні війною людям», – зазначив регіональний директор СБ у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

Додаткове фінансування є частиною пакета підтримки в розмірі понад $4 млрд, який мобілізує Світовий банк; приблизно $2 млрд із цих коштів уже було виплачено, нагадали в банку.

Від моменту приєднання України до Світового банку в 1992 році зобов'язання банку перед країною досягли майже $16 млрд у приблизно 90 проєктах і програмах, включно зі схваленим у вівторок проєктом.

Як повідомлялося, Світовий банк прогнозує, що ВВП України у 2022 році впаде на 45,1%. До початку повномасштабної війни з Росією банк очікував зростання української економіки на 3,2%.

Коментарі

Всі новини