Facebook Pixel

500 найбагатших мільярдерів світу втратили $1,4 трлн за рік

Для переважної більшості найбагатших людей світу 2022 був роком, який не можна забути. Справа не тільки у втрачених грошах, хоча вони були приголомшливими — тільки за даними Bloomberg Billionaires Index 500 найбагатших людей цьогоріч втратили майже $1,4 трлн.

Виявилося, що значна частина цього болю була заподіяна самим собі: передбачуване шахрайство колишнього крипто-вундеркінда Сема Бенкмана-Фріда; руйнівна війна, розв'язана Росією проти України, яка спричинила згубні санкції проти її бізнес-титанів; і, звичайно, витівки Ілона Маска, нового власника Twitter, який коштує на $138 млрд менше, ніж він коштував на 1 січня.

У поєднанні з поширеною інфляцією та агресивним посиленням політики центральних банків, цей рік став драматичним спадом для групи мільярдерів, чиї статки злетіли до незбагненних висот в епоху "легких грошей під час пандемії. У більшості випадків, чим більше зліт, тим драматичніше падіння: Маск, Джефф Безос, Чанпен Чжао та Марк Цукерберг у сукупності втратили близько $392 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉