Facebook Pixel

Суд застосував особисте зобов’язання проти прокурора за ймовірну крадіжку грошей у справі Медінова

13 червня стало відомо, що проти прокурора столиці суд призначив особисте зобов’язання за заволодіння речовим доказом у справі – грошовими коштами понад 4,2 млн грн. Йдеться про прокурора Голосіївської прокуратури Києва Володимира Віннікова.

Про це пише Офіс Генпрокурора.

Прокуратура просила арешт з альтернативою внесення застави у сумі 4,2 млн грн. Однак суд вирішив проти прокурора застосувати особисте зобовʼязання. Прокуратура обіцяє оскаржити це рішення.

Справа «Медінова»: деталі

9 серпня 2023 року о 7 годині ранку одразу в чотири приміщення компанії завітала поліція з прокурорами із офіційною ухвалою на пошук оригіналів документів. За словами власника ТОВ «Медінова» Віктора Московченка, правоохоронці попросили відкрити сейф і забрали 1,9 млн грн разом з телефоном Московченка. Потім, за словами Московченка, суддя постфактум, через півтора місяця, наклав арешт на ці гроші.

ТОВ «Медінова» звинувачують, що воно начебто привласнило кошти при закупівлі дефібриляторів. Компанія не була безпосередньо учасником тендера, вона лише завезла це обладнання (дефібрилятори) в Україну і продала іншій компанії, яка вже брала участь у тендері.

Невдовзі кошти зникли зі службового сейфа Володимира Віннікова у Голосіївській прокуратурі. Про те, чиї ще 2,3 млн грн зберігались у сейфі Віннікова, невідомо.


Подякувати 🎉