Facebook Pixel

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича залишили під вартою ще на місяць

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича залишили під вартою ще на місяць Фото: з відкритих джерел

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича залишили під вартою ще на місяць Фото: з відкритих джерел

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, який є обвинуваченим у справі про постачання низькоякісного одягу і білизни для ЗСУ, суд залишив під вартою ще на місяць, до 29 березня 2024 року, у межах досудового розслідування.

Про це в коментарі hromadske повідомила радниця зі стратегічних комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян.

Рішення про продовження тримання під вартою Гринкевича-старшого було ухвалене судом 23 лютого.

22 лютого Київський апеляційний суд відхилив скаргу адвокатів Ігоря Гринкевича на рішення Печерського райсуду, згідно з яким фігуранта відправили під варту з можливістю внесення понад 429 млн грн застави.

Що відомо про справу Гринкевичів

Бізнесмена Ігоря Гринкевича затримали 29 грудня 2023 року під час спроби дати 500 тисяч доларів США хабаря одному з керівників Головного слідчого управління ДБР. Ці гроші він пропонував за сприяння в поверненні майна, вилученого у підконтрольних йому компаній у ході розслідування. Нині він перебуває під вартою.

У межах цієї справи слідчі встановили, що компанії Гринкевича виграли 23 тендери на постачання Міноборони одягу на понад 1,5 млрд грн. Але низку контрактів не виконали, деякі реалізували частково, із затримками, а замовлення виконували підприємства без належних потужностей.

ДБР встановило, що за цими договорами компанії Гринкевича постачали низькоякісні товари, що завдало державі шкоди на понад 934 млн грн.

Міністерство оборони на тлі скандалу розірвало всі контракти з компаніями Гринкевича — останньою стала «Трейд лайнс рітейл».

11 січня суд заарештував майно сім’ї Гринкевичів.

17 січня працівники ДБР йому повідомили про підозру.

18 січня ДБР оголосило у розшук сина львівського бізнесмена і експідрядника Міноборони Ігоря Гринкевича. Йдеться про його сина Романа.

Вранці 22 січня працівники ДБР у Одесі затримали Романа Гринкевича при спробі виїхати за межі країни.

Офіс Генпрокурора просив Печерський районний суд Києва обрати затриманому Роману Гринкевичу, сину львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, який разом із батьком є фігурантом справи про постачання для ЗСУ неякісного одягу на 1 млрд грн, запобіжний захід у вигляді арешту із можливістю внесення застави в 500 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉