Одна з вимог МВФ виконана: створені нові територіальні податкові органи

ДПС буде функціонувати як єдина юридична особа. Фото: job-sbu.org

ДПС буде функціонувати як єдина юридична особа. Фото: job-sbu.org

Державна податкова служба (ДПС) створила територіальні органи як свої відокремлені підрозділи. Відповідний наказ підписав голова ДПС Олексій Любченко і погодив міністр фінансів Сергій Марченко.

Створення територіальних податкових органів без статусу юридичних осіб є одним із структурних маяків Меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ.

Надалі ДПС буде функціонувати як єдина юридична особа. Останні кроки для цього планується зробити до кінця поточного року.

Telegram Logo

Вважається, що такі зміни сприятимуть посиленню інституційної спроможності ДПС, уникненню дублювання функцій і процедур, мінімізації корупції та покращенню надання послуг платникам податків.

Контекст. Для виконання указу президента № 837 «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави» Кабмін 30 вересня прийняв постанову, згідно з якою територіальні органи ДПС перестануть існувати як юридичні особи публічного права.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. В ДПС у відповідь на запит The Page роз'яснили особливості процесу приватизації «Укрспирту».

Призначення голови ДПС Олексія Любченка шляхом укладення контракту (без конкурсу, за результатами співбесіди) буде діяти тільки на період карантину. Після його завершення буде можливість повернутися до конкурсу. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини