Facebook Pixel

У ДПС розповіли, як проходитиме перший етап приватизації «Укрспирту»

Фонд державного майна (ФДМ) готовий розпочати процес приватизації 41 об’єкта ДП «Укрспирт», повідомив голова Фонду Дмитро Сенниченко. Приватизація розпочнеться з 12 об'єктів. У Державній податковій службі (ДПС) у відповідь на запит The Page роз’яснили особливості процесу приватизації.

Як проходитиме перший етап

Перший етап приватизації передбачає виставлення на прозорі аукціони об’єктів ДП «Укрспирт». Взяти участь у них зможуть не лише виробники харчових спиртів, але й фармацевтичні компанії, виробники автомобільного пального та агрокомпанії, які зацікавлені у переробці власної продукції.

У ДПС повідомили, що компанії, які придбають майно «Укрспирту», мають зберегти діяльність не менш як 70% штатних одиниць виробництва до 1 липня 2021 року. Того ж дня можна розпочати введення в експлуатацію та надання дозволів на будівництво нових підприємств з виробництва спирту.

Telegram Logo

До 1 липня 2021 року виробництво спирту відбуватиметься тільки на державних заводах.

Хто може отримати ліцензію на виробництво спирту

ДПС наголосила, що ліцензію можуть отримати зареєстровані державні й іноземні юрособи. Ліцензію також можуть отримати суб’єкти, які володіють або користуються приміщеннями, в яких є умови для виробництва спирту. Одним таким приміщенням може користуватися тільки один суб’єкт господарювання.

Ліцензію видають лише тим підприємствам, які мають встановлені цілодобові системи відеоспостереження за виробництвом і випуском продукції. Відключення спостереження є підставою для відмови у наданні ліцензії або її відкликання.

Для виробництва кожного з видів спирту видається окрема ліцензія.

Контекст. Нещодавно в.о. генерального директора «Укрспирту» Cергій Блескун повідомив, що одержувачами ліцензій на виробництво спирту стали Зірненський, Холминський та Юрковецький спиртові заводи. У пресслужбі ДПС підтвердили The Page цю інформацію.

Коментарі

Всі новини