Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США затримали виплату $35 млн військової допомоги Україні

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Україна недоотримала більше $35 млн з $400 млн американської військової допомоги. Мова йде про ту допомогу, яку затримав президент США Дональд Трамп, що і призвело до справи про його імпічмент.

Такі висновки можна зробити з документів про витрати Пентагону, які потрапили в Los Angeles Times.

Члени Конгресу США знають про недоплату грошей і вимагають від Міноборони пояснень причин. Прессекретар Пентагону Карла Глісон підтвердила, що Україні повинні перевести $35 млн, але не назвала причини затримки. За її словами, переказ зроблять протягом декількох тижнів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ця сума призначена на купівлю гранатометів, засобів зв'язку та на оснащення бойових кораблів Військово-морського флоту України.

Контекст

  • У вересні цього року Палата представників Конгресу США почала процедуру імпічменту Дональда Трампа через його розмови із президентом України Володимиром Зеленським. Глава США тоді просив Зеленського провести розслідування проти Джо Байдена, свого конкурента на виборах 2020 року в США, і його сина Хантера Байдена.
  • Після цього Білий дім опублікував розшифровку телефонної розмови Трампа з Зеленським, з якої випливає, що він справді просив «вивчити» справу Байдена.
  • 31 жовтня палата представників Конгресу США прийняла резолюцію про офіційний початок процедури імпічменту президента країни Трампа.
  • Президент США у свою чергу наполягає, що не зробив нічого протизаконного і виконував свій борг по боротьбі з корупцією.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини