Facebook Pixel

Новий план Байдена: $3 трлн в електромобілі, 5G та освіту завдяки підвищенню податків

США збираються стимулювати американську економіку з допомогою $3 трлн. У планах — розвиток інфраструктури, мереж 5G і скорочення викидів вуглеводню на нацрівні.

Радники президента США Джо Байдена представлять план президенту та лідерам Конгресу цього тижня. Цей план, на відміну від коронавірусних пакетів допомоги, є довгостроковим, передає The New York Times.

План стимулювання передбачає:

Telegram Logo
  • майже $1 трлн інвестицій у дорожню та електромережеву інфраструктуру, зокрема в станції зарядки електромобілів;
  • підтримку «зеленої» енергетики та розвиток інших галузей, як-от телекомунікації 5G, що швидко зростають. Зокрема, йдеться про широкосмуговий інтернет у неміській місцевості та один мільйон доступних енергоефективних житлових будинків;
  • перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників, субсидії на здобуття першої вищої й додаткової освіти;
  • податкові пільги та кредити для населення з невисокими доходами та підвищення енергоефективності вже побудованих будівель.

Крім того, можливе продовження пільг, які були введені для боротьби з наслідками коронавірусу. Якщо таке рішення ухвалять, то вартість плану наблизиться до $4 трлн.

Реалізувати план команда президента збирається завдяки підвищенню ставки корпоративного податку на прибуток — з 21% до 28%. Також буде збільшено граничну ставку податку для фізосіб до 39,6% та знижено його поріг до $400 тис. річного доходу.

Коментарі

Всі новини