Facebook Pixel

Спікер Палати представників Джонсон розділив допомогу Україні та Ізраїлю

Спікер Палати представників Джонсон розділив допомогу Україні та Ізраїлю

Спікер Палати представників Джонсон розділив допомогу Україні та Ізраїлю

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон представив чотири окремі законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та про пріоритети національної безпеки. Про це він повідомив у мережі Х.

Джонсон стверджує, що цього тижня конгресмени розглянуть окремі законопроєкти «зі структурованим та відповідним процесом внесення змін» до

  • Фінансування Ізраїлю
  • Підтримки України у війні проти російської агресії
  • Зміцнення союзників в Індійсько-Тихоокеанському регіоні
  • Ухвалення додаткових заходів для протидії ворогам і зміцнення національної безпеки

Четвертий законопроєкт, пов’язаний з національною безпекою, включатиме заборону TikTok, положення, яке дозволить США використовувати конфісковані російські активи для допомоги Україні, акт ленд-лізу для військової допомоги та конвертовані позики для гуманітарної допомоги.

Водночас Білий дім оголосив, що виступає проти окремого законопроєкту про допомогу Ізраїлю без допомоги Україні. Про це під час брифінгу повідомила прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр. Вона заявила про нейприйнятність окремого законопроєкту про допомогу Ізраїлю. Жан-П'єр додала, що такий документ не допоміг би Ізраїлю та Україні. Це фактично затримало б необхідну допомогу. Вона також закликала Палату представників прийняти законопроєкт про допомогу Ізраїлю, Україні та Тайваню на $95 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉