Facebook Pixel

Кабмін зробив подарунок Смілянському на 5 років керівництва «Укрпоштою»: тепер главу обиратимуть без конкурсу

Автор
Уряд побоюється впливу кадрових перестановок на інвестиції в «Укрпошту». Фото: УНІАН

Уряд побоюється впливу кадрових перестановок на інвестиції в «Укрпошту». Фото: УНІАН

Генерального директора державної «Укрпошти» тепер призначатиме наглядова рада компанії. Конкурс на цю посаду більше не проводитиметься. Таке рішення ухвалив Кабмін на засіданні 16 червня.

Кабмін мотивував своє рішення тим, що воно допоможе уникнути загрози для реалізації інвестиційної програми для «Укрпошти» на 100 млн євро. Проведення конкурсу та підбиття його підсумків займе не менше пів року. Відсутність керівництва держкомпанією в ці шість місяців може позначитися на реалізації інвестиційної програми.

Чинний гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський тим часом опублікував у Facebook пост, в якому підбив підсумки п'яти років керівництва компанією і натякнув, що залишати крісло директора не має наміру.

Telegram Logo

Контекст. Ігор Смілянський очолює «Укрпошту» з 2016 року. За цей час у компанії відбулося багато змін.

У грудні 2020 року «Укрпошта» заявила про початок реалізації проєкту «Пересувне відділення», заради чого оголосила конкурс на закупівлю 1850 автомобілів.

З квітня 2021 року «Укрпошта» втратила монопольне право здійснювати доставку пенсій українцям — тепер їх доставлятимуть організації, яких оберуть на конкурсній основі.

Також компанія в середині травня 2021 року оголосила про плани придбати банк.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини