4 грудня о 22:00 словацькі далекобійники розблокували рух для вантажівок через пункт пропуску «Вишнє-Нємецке», що неподалік Ужгорода. Про це повідомила Держприкордонслужба України.
«Через ускладнений рух на польському кордоні на кордоні зі Словаччиною збільшилася кількість вантажівок. На ранок 5 листопада у черзі на території Словаччини в бік України стоять 625 вантажівок», – повідомляє ДПСУ.
Учора, 4 листопада 2023 року, далекобійники Словаччини приєдналися до протестів поляків і перекрили пропускний прикордонний пункт біля Ужгорода. Протестувальники стверджували, що українські конкуренти отримують несправедливу перевагу на ринку ЄС.
Нагадаємо, що польські перевізники хотіли заблокувати всі пункти пропуску на українському кордон з 3 листопада 2023 року після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС. Заблоковані переїзди через пропуски у Дорогуську, Гребенному і Корчовій.

Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!