Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Скільки житла в Україні почали будувати під час війни, розповіли в Держстаті

Будівництво, розпочате у воєнний час — дані Держстату.

Будівництво, розпочате у воєнний час — дані Держстату.

У 2022 році, попри повномасштабну війну рф проти України, будівельники почали будівництво 98,4 тис. квартир. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Очікуваним лідером є столичний регіон: у Київській області будівельні компанії задекларували початок будівництва 28,8 тис. квартир.

Водночас на неокупованій частині Донецької та Луганської областей до початку активних бойових дій стартувало будівництво 21 і 4 квартир відповідно.

У Миколаївський і Херсонській областях закладено 31 і 184 житлові помешкання.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і Севастополя.

Контекст. За останніми оцінками, від початку повномасштабного вторгнення Росії збитки від пошкодження або руйнування житлового фонду склали понад $54 млрд.

Згідно з дослідженням Ernst & Young (EY), за неповними даними масштаби руйнувань української нерухомості загалом перевищують обсяги нового житла, що було введено в експлуатацію протягом останніх семи років.

Після 24 лютого 2022 року практично всі забудовники тимчасово зупинили роботу. Деякі на кілька тижнів, а хтось і досі не відновив будівельні роботи. Тож у 2022 році загальна площа введеного в експлуатацію житла становила 7,1 млн кв. м. Цей показник на 38% менше, ніж у 2021 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини