Facebook Pixel

Індекс таксі: скільки коштує поїздка на таксі у столицях світу

Скільки коштує таксі в найбільших містах світу — інфографіка | The Page

Скільки коштує таксі в найбільших містах світу — інфографіка | The Page

Ціни на таксі у різних містах світу приблизно однаково доступні для місцевих жителів, що мають середні заробітки. Для українського туриста найдоступнішим буде індійське таксі. Де найдорожчі та найдешевші у світі послуги таксі, розповідає The Page.

Ціни на таксі у Лондоні та Рейк’явіку у перерахунку на гривні шокують: стартові тарифи, тобто посадка, — 182 грн та 193 грн відповідно. Але якщо порівняти із середніми заробітками у цих містах, вони так само доступні як поїздка столицею України для киянина із середньою зарплатою.

07.png

У Нью-Делі ми знайшли найменший стартовий тариф та найнижчу вартість поїздки 10 км на таксі. Одна з найдешевших посадок у Бразиліа: у перерахунку на гривні лише 39,95 грн. Але ціна за 1 км шляху становить 90% від цього тарифу, тому середня поїздка містом виходить значно дорожчою, ніж у Києві чи Нью-Делі.

Найменша ціна 1 км серед міст, що ми обрали для порівняння, саме у Києві — 11 грн у середньому. Вона становить лише 15% від стартового тарифу (70 грн, за даними Numbeo). У середньому в обраних містах ціна кілометра сягає 43% від посадки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉