Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бутусов звинуватив Гайдая в брехні щодо ситуації в Сєвєродонецьку, глава Луганської ОВА відповів

Скандал Бутусов-Гайдай – що відбулося. Фото: Facebook / Юрій Бутусов

Скандал Бутусов-Гайдай – що відбулося. Фото: Facebook / Юрій Бутусов

Журналіст Юрій Бутусов заявив, що озвучені владою оперативні зведення щодо ситуації на Луганщині, зокрема в Сєвєродонецьку, не відповідають дійсності. За його словами, це вводить в оману українців і спонукає їх до самообману.

Quote«У день візиту президента Зеленського на Луганщину голова ОВА Гайдай заявив про наступ і звільнення 50% міста. На жаль, ця інформація не відповідає дійсності. На війні треба вводити в оману противника, а не своїх громадян. У цьому випадку українське суспільство має отримувати інформацію наближену до реальності, перемоги нам потрібні реальні, а не вигадані», — написав він на своїй фейсбук-сторінці.

Журналіст наголосив, що від подання неправдивої інформації постраждати можуть не тільки цивільні, а й військові.

Quote«Українські воїни тримають позиції в складній ситуації, і ця ситуація потребує якщо не всієї правди, то хоча б відсутності брехні. Інакше це викликає занепокоєння: чи розуміють керівники, що саме відбувається», — пояснив Бутусов.

За його даними, українська сторона нині контролює не половину міста, як оголосив Гайдай, а лише промзону Сєвєродонецька та прилеглий до неї квартал.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На це очільник Луганської ОДА відповів, що на момент приїзду глави держави під нашим контролем насправді перебувала половина міста, однак ситуація в населеному пункті змінюється чи не щогодини.

Quote«Якщо людина приїжджає через дві доби після певної інформації й намагається її порівняти з тим, що було позавчора чи навіть учора, звісно, інформація може відрізнятися», — пояснив він в ефірі телемарафону.

Гайдай додав, що з огляду на невеликі розміри міста, ситуація всередині нього змінюється надзвичайно динамічно.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Коментуючи ситуацію на Луганщині станом на вечір неділі, 5 червня, очільник Луганської ОВА повідомив, що ЗСУ зачистили половину Сєвєродонецька від росіян. Гайдай додав, що з огляду на перехоплені розмови окупанти отримали наказ узяти місто під свій контроль до 10 червня. Через те він припустив, що до вказаної дати загарбники «намагатимуться зрівняти Луганщину із землею».

Коментарі

Всі новини