Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нардепка Безугла вимагає від СБУ «щось зробити» із Бутусовим. Журналіст відреагував

Скандал Бутусова та Безуглої – головне. Фото: Facebook / Мар'яна Безугла

Скандал Бутусова та Безуглої – головне. Фото: Facebook / Мар'яна Безугла

Народна депутатка Мар’яна Безугла (партія «Слуга народу») звернулась до Служби безпеки України з вимогою «зробити щось» із журналістом Юрієм Бутусовим. У випадку, якщо СБУ не відреагує, вона вимагатиме повного перезапуску «цієї гнилої структури».

У дописі на своїй фейсбук-сторінці вона виклала перелік претензій до Бутусова, на які, вочевидь, має звернути увагу СБУ. За її словами, він «постійно безкарно викладає тонни інформації щодо наших військових, позицій, оперативної обстановки, розхитує, дезорієнтує і підграє росії».

Бутусов усі обвинувачення пов'язав із його критикою законопроєкту, який запропонувала Безугла. У ньому нардеп вважає за необхідне дати командирам можливість розстрілювати воїнів ЗСУ за невиконання наказів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Три дні тому я розкритикував законопроєкт депутата комітету по обороні Мар'яни Безуглої, в якому вона вимагала надати право командирам розстрілювати військовослужбовців за невиконання наказів у бойовій обстановці. Фактично це «Ни шагу назад!» і сталінський наказ 227 у виконанні «слуги народу». У відповідь депутат Безугла вимагає від Служби безпеки щось зробити зі мною, інакше це ознака «гнилої системи» і «ганьба» для голови СБУ Івана Баканова. Через мене Безугла вимагає «перезапуск» СБУ. Тобто все добре було в СБУ, а «гнилою» Служба є, на думку Мар'яни, через те що не робить щось зі мною, журналістом», — написав Бутусов.

Окрім того, він додав, що Безугла має на вплив на СБУ.

Quote«Депутат Безугла є співавтором законопроєкту про СБУ, членом комітету по обороні, який контролює СБУ, і таким чином, вона використовує службове становище, щоб вимагати від СБУ дій проти мене. Вона є депутатом правлячої партії "Слуга народу", і прямо впливає на дії та рішення СБУ. Заява Безуглої — це незаконно. Якщо у "слуги народу" Безуглої є підстави для звинувачень, вона зобов'язана подати заяву про злочин до СБУ, а не вимагати незаконних дій від посадовців, яких вона контролює", — написав Бутусов.

Журналіст наголосив, що у випадку, якщо з ним щось трапиться – «замовник вже визначений". Також у своєму дописі він звернувся до Офісу президента із проханням дати пояснення чи погоджена заява Безуглої з ОП та чи поділяють її на Банковій.

Підписуйтесь на нас в Google News!


Коментарі

Всі новини