Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бутусов — Зеленському: «Керівництво державою під час війни — це не квартал»

Керівництво державою під час війни — це не квартал. Фото: president.gov.ua

Керівництво державою під час війни — це не квартал. Фото: president.gov.ua

Журналіст Юрій Бутусов на пресмарафоні, присвяченому екватору каденції президента Володимира Зеленського, звинуватив його у брехні про зрив спецоперації із затримання «вагнерівців» та у скандальному призначенні Руслана Демченка першим заступником секретаря РНБО, а також запитав про причини низки провалів спецоперацій ГУР МО.

Quote«Все що ви тут розповіли – брехня. Ви це говорите, щоб не відповідати за себе, за Єрмака, за Демченка, де ви порушили закон про люстрацію та призначили російського агента», — сказав Бутусов.

Бутусов заявив, що президент має відповідати за провал спецоперацій розвідки.

Щодо призначення Руслана Демченка, то президент повідомив, що він не був люстрований, а був призначений першим заступником секретаря РНБО, оскільки у часи Януковича він обіймав посаду заступника міністра та не ставив свій підпис під скандальними документами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зеленський нагадав, що Демченко працював не лише за часів Януковича, але й в команді Петра Порошенка. «Я вважаю, що нічого страшного, вони були заступниками міністра (МЗС) і виконували свою роботу, своїх підписів під Харківськими угодами не ставили», — додав президент.

Зеленський також звинуватив журналіста Юрія Бутусова у тому, що він першим оприлюднив відео удару БПЛА Байрактар по позиціях бойовиків, через що голова держави, за його словами, тепер вимушений коментувати цю тему в розмовах зі світовими лідерами.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«На вашій совісті загибелі людей», — звинуватив журналіста Зеленський.

Контекст. В Офісі Зеленського засекретили результати люстраційної перевірки заступника секретаря РНБО Демченка.

Руслан Демченко, як високопосадовець часів Революції Гідності, за ознаками підпадає під люстрацію – заборону обіймати державну посаду. З 2010 по 2014 роки він працював заступником міністра закордонних справ. Раніше його прізвище було на сайті Міністерства юстиції в переліку осіб, які за ознаками потрапляють під дію закону «Про очищення влади», але згодом зникло.

Коментарі

Всі новини