Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський: Ахметова втягують у війну проти України

Зеленський заявив, що Ахметова втягують у війну проти України. Фото: president.gov.ua

Зеленський заявив, що Ахметова втягують у війну проти України. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що отримав інформацію про підготовку держперевороту в Україні та про нібито причетність до нього Ріната Ахметова. Попри це Зеленський зазначив, що «не вірить у держперевороти». Про це він сказав на пресмарафоні, що був присвячений екватору його каденції.

Quote«Ми отримали інформацію, що першого числа в нашій державі буде державний переворот. 1 — 2 грудня… Це не тільки агентурна інформація, а і звукова, де представники з України, скажімо так, з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що буде залучено мільярд доларів тощо... Я вважаю, що це підстава, образа для Ахметова, його втягують у війну проти держави Україна. Вважаю, що він розпочав її, вважаю, що це буде його велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу та обраного ним президента. Вважаю, що це його оточення втягує його в таку війну…», — сказав президент.

Зеленський зазначив, що він дуже спокійно ставиться до цієї інформації та вважає, що Ахметов може й не знати про це. Отож президент запросив бізнесмена на Банкову або до відповідних органів, щоб ознайомитися із записами.

Quote«Хочу сказати, що я не Янукович, бігти я нікуди не буду. І не Порошенко, на гибелі Небесної сотні на бульдозер вилазити не буду… Буду в ці дні очікувати всіх, хто збирається. Буду працювати на Банковій», — додав Зеленський.

Він також додав, що «медіавійна», яка набито започаткована Ахметовим, є реакцією на закон про деолігархізацію і що неправильно, коли бізнесмен воює проти держави.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Збільшення кількості критики влади на каналах, що належать Рінату Ахметову, Офіс президента пов’язує з ухваленням антиолігархічного закону, а Ахметов вважає, що це «питання до влади», а не до нього.

Коментарі

Всі новини