Facebook Pixel

Син президента США Гантер Байден отримав дев’ять звинуваченнь у несплаті податків

Син американського президента Гантер Байден отримав дев'ять звинувачень у федеральній справі про ухилення від податків. Проти нього відкрили другу кримінальну справу. Байден може отримати до 17 років ув’язнення. Про це повідомляє CNN.

Quote«Гантер Байден не виплатив принаймні $1,4 млн податків з 2016 по 2019 рік. Хоча Гантер Байден урешті сплатив податки за 2018-й, прокурори стверджують, що він включав хибні бізнес-витрати, щоб зменшити податкові зобов'язання», – повідомляє джерело CNN.

Мін'юст США зазначив, що Гантер Байден може отримати до 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним.

Американські прокурори стверджують, що Байден-молодший підривав систему виплати зарплат та утримання податків у власній компанії і виводив мільйони доларів, не сплачуючи податки. В обвинуваченні йдеться, що з 2016 по 15 жовтня 2020 року Гантер Байден витрачав гроші, які мали піти на податки, на предмети розкоші й розваги.

Адвокат Гантера Байдена Ебб Ловелл заявляє, що якби прізвище Гантера було не Байден, він не отримав би звинувачення.

Quote«Після того, як Гантер повністю сплатив свої податки, прокурор США пред'явив дев'ять нових звинувачень, коли до цього він погодився закрити цю справу двома адміністративними правопорушеннями», – зазначає адвокат Байдена-молодшого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉