Facebook Pixel

Sinopec перегляне угоду на постачання СПГ зі США на $16 млрд

Фото: sinopec.com.ua

Фото: sinopec.com.ua

China Petroleum & Chemical Corp. (Sinopec) планує переглянути умови потенційної угоди зі закупівель скрапленого природного газу (СПГ) з американської Cheniere Energy Inc на $16 млрд після різкого падіння цін на ресурс.

Це може привести до затримки підписання угоди зі закупівель енергоносіїв з США в рамках першого торгової угоди, підписаної в середу з США, повідомляє Reuters.

Очікувалося, що Sinopec Cheniere, що базується в Х'юстоні, підпишуть 20-річну угоду, як тільки буде досягнуто торгове перемир'я між Пекіном і Вашингтоном.

Telegram Logo

Обидві компанії почали вести переговори про постачання СПГ ще на початку минулого року. Однак з 2018 року ціни на газ в США скоротилися більш ніж удвічі.

На даний момент Sinopec веде переговори з декількома іншими постачальниками з США. Не ясно, на якому постачальнику зупиниться Sinopec, але якщо угода буде продовжена з Cheniere, то умови будуть переглянуті і це займе час.

Компанія буде змушена також вплинути на офіційний Пекін скасувати або знизити загороджувальне мито 25%, що зробило імпорт з США в минулому році економічно не вигідним.

Контекст. Sinopec в 2019 році стала найбільшим спотовими покупцем СПГ в Китаї, тому що не обтяжена довгостроковими контрактами на відміну від конкурентів. Компанія планує більш ніж подвоїти свої потужності з прийому СПГ до 2025 року — до 41 млн. Тонн.

За даними німецького онлайн-порталу статистики Statista, Sinopec вийшла в лідери серед найбільших нафтогазових компаній світу за доходами в минулому році.

81867505-2890132674341778-7795994674560237568-o.jpg


Коментарі

Всі новини