Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Швейцарія запровадила санкції проти російського золота

Швейцарія слідом за ЄС заборонила імпорт російського золота. Фото: korrespondent.net

Швейцарія слідом за ЄС заборонила імпорт російського золота. Фото: korrespondent.net

Уряд Швейцарії запровадив нові санкції проти росії через війну в Україні, у такий спосіб долучившись до останнього, сьомого пакета санкцій Європейського Союзу, який стосується російського золота, пише Reuters.

Quote«Нові заходи стосуються передусім заборони на купівлю, імпорт або транспортування золота та золотих виробів із Росії. Також заборонено послуги, пов'язані із цими товарами», — йдеться в офіційному повідомленні уряду.

Водночас у Швейцарії наголосили, що в новому пакеті санкцій є два винятки щодо операцій, пов’язаних із сільськогосподарською продукцією та постачанням нафти до третіх країн, які є аналогічними рішенням ЄС.

Нові санкції також передбачають замороження активів найбільшого російського банку «Сбербанку». Відтепер фінустанові заборонено надавати кошти, економічні ресурси чи технічні послуги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Окрім того, Швейцарія додала до санкційного переліку ще 54 фізичні та 9 юридичних осіб.

Контекст. Євросоюз 21 липня запровадив черговий (сьомий) пакет обмежувальних заходів щодо росії через війну в Україні. Новий пакет передбачає заборону «на прямий і непрямий імпорт, купівлю або передачу золота, яке є найбільшою статтею російського експорту після енергоресурсів».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини