Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

«Укрзалізницю» очолить Євген Лященко: що про нього відомо

Сьогодні стало відомо про нового в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця». Ним стане Євген Лященко. Про це у Facebook повідомив член правління УЗ Орест Логунов.

Quote«Виконуватиме обов'язки Євген Лященко — він потужний, з високим ступенем довіри», — написав Логунов.

Згідно з даними «Фокусу», Лященку 48 років. Він почав кар’єру як розробник програмного забезпечення в науково-дослідному інституті.

Але швидко змінив сферу діяльності на управлінську, у якій досяг, за українськими мірками, значних висот. Уже на початку 2000-х обіймав посаду регіонального директора «Кока-Кола Бевериджз Україна». З 2003 до 2004 року Лященко реалізував низку проєктів з оптимізації бізнес-процесів як управлінський консультант. У 2005 — 2007 рр. працював директором компанії «Аляска ЛД». З 2007 до 2011 рр. керував компанією «Лондон енд Ріджинал Пропертіз Україна».

Найдовше він затримався в структурах мультимільярдера Ріната Ахметова, а саме групи СКМ. У 2011 — 2012 рр. обіймав посаду фінансового директора в компанії Corum, що належить групі СКМ. З 2012 року перейшов у «Медіа Група Україна», спочатку як фінансовий директор, а з липня 2014-го став гендиректором цієї компанії. На той момент це був один із найбільших медіахолдингів України. Він об’єднував телеканали «Україна» та «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал», «Сигма», «ТВ-Сфера»), сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» і холдинг «Сьогодні Мультимедіа». До останніх належала газета «Сьогодні». Там Лященко працював до 2019 року.

З 25 жовтня 2021 року Кабмін призначив Лященка членом правління АТ «Укрзалізниця». На цій посаді він і перебував до свого майбутнього призначення.

Нагадаємо, що вчора, 27 лютого, після майже 1,5-річного перебування на посаді голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін подав у відставку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉