Facebook Pixel

СБУ викрила корупційну схему на держпідприємстві: збитки перевищують 20 млн грн

СБУ викрила корупційну схему на держпідприємстві. Фото: ssu.gov.ua

СБУ викрила корупційну схему на держпідприємстві. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України (СБУ) викрила корупційну схему на одному з держпідприємств, що входять до сфери управління Міністерства економіки. За попередніми оцінками, збитки держави становлять понад 22 млн грн. Про це повідомляється на сайті відомства.

Як встановило слідство, до схеми було залучено керівництво держпідприємства. Посадовці, зловживаючи службовим становищем, підписували «вигідні» договори купівлі-продажу сільськогосподарської продукції з підконтрольними приватними підприємствами за значно нижчою за ринкову вартістю. Згодом підприємці реалізовували придбану продукцію за ринковими цінами, зокрема й на експорт.

Отже, продавши урожай, вирощений на 15 тис. га земель, що належать держпідприємству та його філіям, зловмисники завдали державі збитків на загальну суму понад 22 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Під час обшуків, проведених у Києві та регіонах, виявлено документацію, що підтверджує протиправну діяльність і незаконно реалізовану продукцію на десятки мільйонів гривень. Наразі сільськогосподарську продукцію арештовано. Триває слідство в кримінальному провадженні за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Встановлюються всі особи, причетні до незаконної діяльності.

Коментарі

Всі новини