Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

СБУ обшукала УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті: стверджували, що Україна — штучно створена

СБУ провела обшуки в УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті. Фото: СБУ

СБУ провела обшуки в УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті. Фото: СБУ

Служба безпеки України виявила під час обшуків Почаївської духовної семінарії та Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП) антиукраїнську літературу. Зокрема, у ній містилися матеріали, у яких заперечувалося існування українського народу, української мови та право України на державність і стверджувалося, що Україна — штучно створена держава. Про це інформує пресцентр СБУ.

Також під час обшуків співробітники Служби безпеки знайшли брошури та книжки ксенофобського та ненависницького змісту з образливими вигадками про інші національності та релігії. Майже всі виявлені матеріали були авторства російських діячів і друкувалися на росії.

Нові обшуки СБУ в УПЦ (МП)

Нові обшуки СБУ в УПЦ (МП)

А в одному з підсобних приміщень Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП) містилися зразки символіки «великого войска Донского». СБУ вже намагається з'ясувати походження знахідки.

Quote«Йдеться про шеврони цього незаконного збройного формування, яке у 2014 році допомогло рашистам окупувати частину Донецької та Луганської областей», — повідомили в СБУ.

Виявлення всіх цих речей є підставою для відкриття двох кримінальних проваджень за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками). Усе, що СБУ знайшла під час цих обшуків, відправили на експертизу.

СБУ обшукала Івано-Франківську єпархію УПЦ (МП)

СБУ обшукала Івано-Франківську єпархію УПЦ (МП)

Контекст. Останнім часом СБУ все частіше приходить з обшуками в церкви, монастирі та єпархії УПЦ МП. Зокрема, нещодавно пройшли обшуки в Києво-Печерській лаврі та в керівництва Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (МП). Співробітники спецслужби знаходять проросійську літературу, а інколи навіть російське громадянство в представників церкви.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини