Facebook Pixel

Російські загарбники призвичаїлися й перетворюють Мелітополь на свою військову базу – Федоров

Тимчасово окупований Мелітополь, що на Запоріжчині, російські окупанти крок за кроком перетворюють на одну зі своїх військових баз. Як повідомив мер Іван Федоров, у місті та найближчих до нього селах збираються зимувати тисячі солдатів ворожої армії.

Він розповів: окрім того, що через Мелітополь росіяни перекидають озброєння на південний та східний напрямки, вони також переорієнтували місцеву промисловість на свої потреби. Так, наприклад, на залізобетонному заводі та підприємстві з виробництва кольорового литва «Автокольорлит» виготовляють різноманітні оборонні споруди для ворожої армії. Свою техніку загарбники ремонтують на мелітопольських машинобудівних потужностях.

«А тепер рашисти ще й жити в місті та селах вирішили. Загарбники селяться на підприємства, у школи та садочки, а останніми тижнями й у приватні будинки, які їм до вподоби. Доля місцевих жителів окупантів і їхніх посіпак не цікавить», — наголосив Федоров.

Мер Мелітополя заявив, що місто потребує негайної деокупації.

Контекст. Колишній командувач армії США у Європі генерал Бен Ходжес спрогнозував, що Україні вдасться повернути всі свої території, включно з Кримом, до літа 2023 року. Аналогічний погляд має й очільник ГУР МО Кирило Буданов.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉