Самі винні: Glovo звинуватив ресторани в невиплаті їм грошей

Нещодавно гендиректор мережі ресторанів Mario's Поліна Левицька звинуватила сервіс доставки Glovo в невиплаті боргів. Фото: Facebook/GlovoAppUA

Нещодавно гендиректор мережі ресторанів Mario's Поліна Левицька звинуватила сервіс доставки Glovo в невиплаті боргів. Фото: Facebook/GlovoAppUA

Складнощі в розрахунках сервісу доставки їжі Glovo з партнерами трапляються через те, що останні не повідомляють вчасно оновлені фінансові дані. Про це у відповідь на запит The Page повідомили у пресслужбі сервісу.

«Труднощі з розрахунками партнерів виникають через причини, як-от: ненадання інформації про оновлення фінансових даних, рахунки за стандартом IBAN зокрема; зміна юридичної особи; документообіг на неналежному рівні; відсутній запит до служби підтримки про оновлення даних або наявної проблеми і т. д.», — розповіли у пресслужбі.

У Glovo пояснили, що партнери сервісу мають дві опції для комунікації: безпосередньо з аккаунт-менеджером для великих партнерів і через «гарячу лінію» в застосунку для решти. Функціонал партнерського застосунку дозволяє вносити нову інформацію про заклад самостійно — скажімо, години роботи ресторану.

Telegram Logo

У повідомленні додали, що деталі фінансових зобов'язань між Glovo та партнерами не розголошуються, а питання розв'язуються тільки в двосторонньому форматі. Щодо конфлікту з рестораном Mario's у компанії повідомили, що «працюють над розв'язанням проблеми» і залишаються на зв'язку з представниками установи.

Контекст. Нещодавно гендиректор мережі ресторанів Mario's Поліна Левицька звинуватила сервіс доставки Glovo в невиплаті боргів. Вона додала, що всі необхідні для розрахунку документи у неї є.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Наші ресторани з початку цього року не отримали жодної гривні від Glovo. Загальний борг Glovo нам становить 170 тис. грн. Листи залишаються без відповіді, телефонувати нікуди», — повідомила вона.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини