Саакашвілі оцінив роботу Антикорсуда і НАБУ: «дещо незграбно»

Саакашвілі: «Всі реформи, спроби реформ нікуди не зайшли». Фото: скріншот

Саакашвілі: «Всі реформи, спроби реформ нікуди не зайшли». Фото: скріншот

Новопризначений голова Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі вважає, що Антикорупційний суд працює кілька «незграбно», а Національне антикорупційне бюро може працювати краще.

Про це він сказав в ефірі телепрограми «Свобода слова Савіка Шустера».

Саакашвілі нагадав, що для інвесторів в країні потрібні суди, які добре працюють. «У нас є в принципі вже перші задатки у вигляді антикорупційного суду, але він маленький і дуже незграбний поки», – вважає він.

Telegram Logo

Є НАБУ, яке «теж не бере хабарів», але Саакашвілі б хотів, щоб вони набагато краще працювали. «Все інше у нас поки що досить прогнило. Всі реформи, спроби реформ нікуди не зайшли», – резюмував він.

Контекст. 7 травня президент Володимир Зеленський призначив Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ, який входить до складу Національної ради реформ при президентові України.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У липні 2017 року президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. Його позбавили грузинського громадянства в грудні 2015 року.

У січні 2018 року суд Грузії заочно засудив Саакашвілі до трьох років в'язниці за звинуваченням у зловживанні службовими повноваженнями.

У травні 2019 року Володимир Зеленський Саакашвілі повернув громадянство України, і той відразу повернувся до Києва, намагався брати участь у виборах в Верховну Раду, але безуспішно.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини