Facebook Pixel

Україна втратила Гірське на Луганщині

Селище Гірське на Луганщині повністю перейшло під контроль російських загарбників. Про це під час телемарафону повідомив очільник Гірської ВА Олексій Бабченко.

Quote«На сьогодні Гірська громада повністю окупована, на околицях тривають незначні локальні бої, але ворог увійшов», — заявив він.

Бабченко розповів, що задля захоплення населеного пункту росіяни зайшли з двох боків. Частина окупантів вийшла на Мирну Долину, Підлісне та Лоскутівку, інша – здійснювала просування в напрямку Золотого та Гірського.

Раніше цього самого дня в так званій «ЛНР» заявили про захоплення не тільки Гірського, а й сусіднього населеного пункту Золоте. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі й Рамзан Кадиров.

В інформаційному зведенні російського Міноборони повідомляється, що підрозділи армії рф у районі Гірського та Золотого «блокували до 2 тисяч українських військових та іноземних найманців». Українське Міноборони поки що ситуацію не прокоментувало.

Контекст. Очільник Луганської ОДА Сергій Гайдай 24 червня вранці констатував, що підрозділи ЗСУ змушені відійти від Сєвєродонецька, який перебуває під обстрілами з першого дня вторгнення рф. У ранковому зверненні він заявив, що «зі сторони Золотого та Тошківки в бік Лисичанська просуваються росіяни», однак ситуацію щодо Гірського не прокоментував.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉