Facebook Pixel

Російська Gavary Group досі працює в Латвії: НАЗК веде переговори з урядом

Російська компанія Gavary Group продовжує успішно працювати на ринку ЄС, зокрема в Латвії, повідомили в НАЗК.


Компанія працює на російський оборонний сектор та входить до ТОП-10 постачальників полімерної продукції в рф.


Очільниця напряму мінімізації корупційних ризиків у санкційній політиці НАЗК Агія Загребельська в ефірі латвійського радіо прокоментувала роботу держоргану над кейсом Gavary Group.


За її словами, кожна компанія на кшталт Gavary, яка постачає свою продукцію російському військовому комплексу, затягує війну. Такий бізнес робить війну дорожчою не лише для українського народу з точки зору (збільшення) жертв серед населення, економічної та екологічної шкоди. Йдеться також про європейських платників податків, тому що постачання російським військовим чи то готової продукції, чи сировини, потребує дій у відповідь.


На момент запису вищезгаданого сюжету Gavary Group ще перебувала в переліку санкційних цілей НАЗК (вперше про це держорган повідомляв 16 березня 2023 року).


Однак, станом на травень 2023 року, російський холдинг Gavary Group перебуває під українськими санкціями: 14 дочірніх підприємств холдингу та його керівники потрапили до санкційного пакету, введеного в дію Президентом України Володимиром Зеленським 12 травня 2023 року.


Наразі НАЗК проводить активну комунікацію з урядом Латвії щодо реакції відповідних органів влади на діяльність латвійської дочірньої компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉