Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Або в наступ, або розстріл. В армії рф могли розгорнути «загороджувальні загони» – розвідка

Російська армія розгорнула загороджувальні загони – британська розвідка. Фото: slovoidilo.ua

Російська армія розгорнула загороджувальні загони – британська розвідка. Фото: slovoidilo.ua

Британська розвідка допускає появу «загороджувальних загонів» у російських військах. Експерти відомства вважають, що в такий спосіб російське командування розраховує «підняти» низький бойовий дух солдатів і змусити йти в бій. Про це йдеться у свіжому звіті військової розвідки Міноборони Великої Британії.

У відомстві наголошують, що рф і раніше використовувала практику «загороджувальних загонів» в інших конфліктах.

Quote«Останнім часом російські генерали, найімовірніше, хотіли, щоб їхні командири застосовували зброю проти дезертирів, зокрема, санкціонували стрілянину по порушниках після того, як було зроблено попередження. Генерали (армії рф – The Page), найімовірніше, хотіли, щоб військові оборонялися на смерть», — йдеться у звіті.

У британській розвідці розцінюють застосування практики «загороджувальних загонів» як свідчення низької якості, низького морального духу та недисциплінованості російських військових.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. В Інституті вивчення війни повідомили, що на росії зіткнулися з проблемою виплат мобілізованим. Під час мобілізації російська влада обіцяла призовникам сотні тисяч рублів. Однак обіцяних коштів вони так і не побачили. Через це в них посилюються протестні настрої та виникає соціальна напруга.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини