Ритейлери змінили строки «чорної п'ятниці» через карантин вихідного дня

Ілюстрація: Standfort Arts Review

Ілюстрація: Standfort Arts Review

У зв'язку з введенням карантину вихідного дня торговим центрам довелося реагувати і змінювати плани щодо проведення «чорної п'ятниці». Так, у столичному ТРЦ Gulliver її планували проводити три дні: у п'ятницю, суботу та неділю, але діятиме вона в будні дні — з 23 до 27 листопада. Про це агентству «Інтерфакс-Україна» розповіла PR-директорка ТРЦ Gulliver Тетяна Атаджанова.

Крім того, у будні дні продовжено час роботи центру на одну годину — до 23:00. На два дні — 26 і 27 листопада — його може бути ще збільшено.

Згідно з повідомленнями на офіційних сторінках у Facebook, столичні ТРЦ «Проспект» і «РайON» також змінили традиційні строки проведення «чорної п'ятниці» — знижки в них стартували із 17 листопада. Час роботи цих ТРЦ теж продовжено на одну годину.

Telegram Logo

«Чорна п'ятниця» в ТЦ «Епіцентр» і в інтернет-магазині epicentrk.ua розпочнеться 23 листопада і триватиме до 30 листопада, повідомляється на сайті компанії.

Водночас низка ТРЦ не планують поширювати «чорну п'ятницю» на будні дні. «Будемо проводити 27 листопада до 23:00», — повідомила комерційна директорка ТРЦ Ocean Plaza Дар'я Завадська.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Чорну п'ятницю» 27 листопада проведуть ТРЦ Dream Town і Sky Mall. В останньому цього дня планують «працювати до останнього клієнта», обіцяють у Facebook.

Продавці в ТРЦ Lavina Mall і Blockbuster Mall встановили знижки «чорної п'ятниці» в період із 23 до 30 листопада, випливає з оголошень на сайтах цих ТРЦ.

Контекст. У рамках карантину вихідного дня заборонено приймання відвідувачів у ТРЦ і розважальних закладах із 00:00 суботи до 00:00 понеділка в період з 14 до 30 листопада.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини