Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рінат Ахметов передасть державі всі свої ЗМІ

Олігарх заявив про вимушене рішення. Фото: Вікіпедія

Олігарх заявив про вимушене рішення. Фото: Вікіпедія

Олігарх Рінат Ахметов ухвалив рішення про повний вихід інвестиційної компанії SCM із медійного бізнесу.

«Медіа Група Україна» відмовиться на користь держави від усіх ліцензій на ефірні, супутникові та друковані медіа, йдеться в заяві Ахметова, оприлюдненій групою SCM.

Quote«Я ухвалив вимушене рішення про вихід моєї інвестиційної компанії SCM із медійного бізнесу. Цього тижня «Медіа Група Україна» відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій наших каналів і від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа МГУ», — заявив Ахметов.

За словами бізнесмена, рішення продиктоване набуттям чинності законом «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ахметов наголосив, що не був і не є олігархом. Водночас шестимісячний строк, визначений законом для продажу медіаактивів, а також російська агресія проти України не дають можливості SCM продати медіабізнес на ринкових умовах.

Ахметов нагадав, що медіахолдинг складається з 10 ефірних і супутникових телевізійних каналів, інтернет-ресурсів, друкованих ЗМІ та сучасної виробничої медійної екосистеми. Загальний обсяг інвестицій, вкладених у нього, перевищив $1,5 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Згідно з указом президента, в умовах воєнного стану забезпечується об’єднання всіх загальнонаціональних телеканалів на єдиній інформаційній платформі стратегічної комунікації – цілодобовому марафоні «Єдині новини #UАразом».

Коментарі

Всі новини