Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Де під час війни перебувають українські олігархи – «Українська правда»

Де знаходяться під час війни українські олігархи. Фото: CHUTTERSNAP/Unsplash

Де знаходяться під час війни українські олігархи. Фото: CHUTTERSNAP/Unsplash

23 лютого о 18-й годині, за кілька годин до закриття неба для цивільної авіації та нападу Росії на Україну, президент Володимир Зеленський зібрав на Банковій майже всіх найбагатших людей України. Видання «Українська правда» дізналося, хто з олігархів встигнув залишити країну за лічені години до початку війни, а хто перебуває в Україні.

Віктор Пінчук

Віктор Пінчук на заклик президента повернувся до України 16 лютого в день анонсованого першого наступу російської федерації. Проте залишив країну через два дні.

Також він прилетів до Києва на зустріч з президентом 23 лютого. І, судячи з даних публічного онлайн-радару, борт олігарха повернувся до Лондона ввечері того самого дня. За інформацією джерел УП, Віктор Пінчук залишив країну після зустрічі в Офісі президента.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На питання, де саме перебуває бізнесмен, пресслужба Віктора Пінчука не відповіла.

Рінат Ахметов

Рінат Ахметов прилетів в Україну 23 лютого за декілька годин до зустрічі з президентом. У коментарі УП пресслужба бізнесмена повідомила, що він в Україні. Цю інформацію підтверджують і джерела видання.

Вадим Новинський

Увечері понеділка 21 лютого народний депутат і бізнесмен Вадим Новинський прилетів із Санкт-Петербурга зі стиковкою в Таллінні до Києва. Уже 23 лютого він відвідав зустріч президента з бізнесом.

Через п'ять годин після відвідин Банкової Новинським літак, яким він користується, здійснив посадку в аеропорту «Київ». О 2:15, тобто за три години до наступу російських військ на територію України, літак злетів і полетів до аеропорту міста Кошице (Словаччина).

Того самого дня борт здійснив переліт до міста Дрездена (Німеччина) і вже звідти повернувся до Санкт-Петербурга Російської Федерації. З Росії літак відлетів до естонської столиці Таллінна і впродовж наступних днів більше нікуди не літав.

У коментарі УП бізнесмен заявив, що перебуває в Києві. Також він повідомив, що за декілька годин до початку військової агресії РФ до нього в Київ прилетіла дружина.

Ігор Коломойський

Ігор Коломойський з початку війни, як і майже всі три останні роки, перебуває в Україні. Він фігурує в розслідуванні американської ФБР щодо можливого виведення коштів із Приватбанку, а тому не залишає країну, щоб не бути екстрадованим до США.

У коментарі УП він підтвердив, що перебуває в Україні.

Дмитро Фірташ

Олігарх Дмитро Фірташ з 2014 року перебуває в Австрії.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини