Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Набуло чинності річне скасування мит Євросоюзу

Річне скасування мит ЄС набуло чинності. Фото: Christian Lue/Unsplash

Річне скасування мит ЄС набуло чинності. Фото: Christian Lue/Unsplash

Рішення Європейського союзу про тимчасову лібералізацію торгівлі, що звільняє на рік український експорт від мит, набуло чинності в суботу, 4 червня. Про це повідомило Мінекономіки.

Quote«Це рішення доповнює можливості, які наші експортери мають відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Тепер тарифи, прописані в угоді, будуть тимчасово припинені», — зазначило відомство.

Йдеться про мита для промислової продукції; призупинення застосування системи вхідних цін для фруктів і овочів і всіх тарифних квот для сільськогосподарської продукції, а також про припинення антидемпінгових мит на імпорт товарів походженням з України й застосування глобальних захисних заходів щодо українських товарів.

Своєю чергою лібералізація торговельних відносин передбачає, що Україна буде дотримуватися європейських правил: походження товарів і відповідних процедур в рамках Угоди про асоціацію; утримання від будь-яких нових обмежень на імпорт з ЄС; повага України до демократичних принципів, прав людини та основних свобод, верховенства права, боротьби з корупцією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ці нові правила будуть діяти рік і допоможуть українським виробникам і експортерам витримати навантаження війни і зміцнити свої позиції на європейському ринку», – наголосили в Мінекономіки.

Зазначається, що зараз ЄС — найбільший торговельний партнер України. У 2021 році на Євросоюз припадало 39% загального обсягу торгівлі нашої держави. Обсяг товарообігу зріс на 35% і становить $62,5 млрд.

Україна експортує в Європейський Союз передусім чорні метали, руди, електромашини, олію і зерно.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини