Facebook Pixel

Що означають статуси при оновленні даних Резерв+

Додаток «Резерв+» дає шанс увійти до електронного кабінету військовозобов'язаних та оновити свої особисті відомості, не виходячи з дому.

Програма доступна для завантаження як в App Store, так і в Google Play. Оновлення своїх даних через цю програму має таку ж юридичну силу, як і оновлення через Територіальні центри комплектування та Центри призначення призовників.

Після завантаження програми та оновлення даних користувач може побачити свій статус і інформацію про себе, яка зберігається в реєстрі «Оберіг».

Кому не треба завантажувати застосунок Резерв+

Необхідність завантаження програми та оновлення даних не стосується чинних військовослужбовців, невійськовозобов'язаних жінок та інших осіб, які не належать до категорій призовників та резервістів. Це допомагає уникнути додаткового навантаження на систему, що може запобігти можливим збоям у роботі програми.

Що означають статуси у застосунку Резерв+

Інформація, що відображається у додатку, була перенесена працівниками Територіальних центрів комплектування вручну з паперових карток. Тому користувачі попереджають, що ця інформація може містити неточності.

Проте оновлення військово-облікових даних має виправити цю проблему, тому немає необхідності турбуватися.

Статуси, після оновлення даних:

  • На обліку — цей статус означає, що військовозобов’язана особа стоїть на обліку і ТЦК не потребує додаткової інформації щодо неї.
  • Уточнюється — це означає, що людина, яка підлягає військовому обов'язку, не зареєстрована у військовому обліку. Якщо людина має військовий квиток або посвідчення, це помилка з боку військового обліку. Однак, якщо такого документа немає, людині необхідно зареєструватись та уточнити свої дані. У разі невиконання цього обов'язку на неї може бути накладено штраф за порушення правил військового обліку.
  • У розшуку — якщо статус виявляється помилковим, військовозобов'язаного можуть затримати під час першої перевірки документів та доставити до ТЦК, навіть якщо помилок насправді немає.
  • Знято з обліку — військовозобов'язаний, які перебувають на спеціальному обліку (поліція, ДСНС тощо).
  • Виключено з обліку — чинні військові та непридатні.

Якщо особа має броню або відстрочку, їх статус на обліку буде відображатися в додатку з відповідною відміткою.

Подякувати 🎉