Facebook Pixel

ОПК та енергетики бронюватимуть 100% працівників

В Україні внесли зміни до системи бронювання для певних секторів економіки. Наразі підприємства, діяльність яких пов'язана з енергетичним комплексом, забезпечуються 100% бронюванням. Про ці та інші новації повідомляють у Міністерстві економіки України, уточнюючи зміст постанови Кабінету Міністрів, яка регулює систему бронювання.

Підприємства оборонно-промислового сектору, які уклали контракти на виконання певних завдань для Збройних сил України та інших військових формувань, тепер можуть отримати максимальний рівень бронювання – 100% від чисельності персоналу.

Наразі аналогічні умови, встановлені постановою уряду, поширюються і на інші підприємства та сектори економіки, включаючи такі:

  • ядерно-промисловий комплекс;
  • вугільно-промисловий;
  • нафтогазовий комплекс;
  • підприємства, які відновлюють або ремонтують зруйновані, ушкоджені підприємства енергетичного комплексу;
  • будівельні організації, які здійснюють роботи зі створення фортифікацій на період дії відповідного договору будівництва.
Подякувати 🎉