Рейтинг довіри до політиків: на першому місці Зеленський, на останньому — Медведчук

Рейтинг українських політиків від групи «Рейтинг». Фото: Володимир Зеленський. Офіс президента

Рейтинг українських політиків від групи «Рейтинг». Фото: Володимир Зеленський. Офіс президента

Рейтинг довіри до політиків очолив президент Володимир Зеленський. Йому довіряє майже половина опитаних (46%), не довіряє — 51%. У попередньому рейтингу йому довіряли 45% опитаних.

Про це свідчать результати опитування групи «Рейтинг».

Рейтинг довіри до українських політиків. Фото: група «Рейтинг»

Рейтинг довіри до українських політиків. Фото: група «Рейтинг»

На другому місці мер Києва Віталій Кличко — йому довіряють 33% респондентів, однак понад половина (54%) не вірять очільнику столиці. Трохи менше — 32% — довіряють експрем'єру Володимиру Гройсману, а 58% опитаних — ні.

Telegram Logo

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заручився підтримкою 31% респондентів, однак 36% йому не вірять, а 29% взагалі його не знають.

Майже 30% опитаних довіряють очільниці «Батьківщини» Юлії Тимошенко, однак кількість тих, хто їй не вірить, сягає майже 70%. Водночас п'ятому президенту Петру Порошенку вірять лише 23%, не довіряють — 75%.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!


Співголова ОПЗЖ Юрій Бойко має підтримку 23% опитаних, ще 58% йому не вірять, а 15% про нього взагалі не знають. Арсенію Яценюку довіряють трохи менше — 22% опитаних, а 74% — не довіряють. Стільки довіряють і міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, однак рівень недовіри до нього дещо менший — 68%.

Майже 30% респондентів не знають про те, що посаду прем'єр-міністра обіймає Денис Шмигаль. Тих, хто знає і вірить йому, — 16%, а не довіряє – 51%.

Олігарху та нардепу Віктору Медведчуку довіряють 15%, не довіряють – 74%, взагалі про нього не чули – 9% опитаних.

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини