Facebook Pixel

Регулюванням грального бізнесу керуватиме ветеран АТО, який має хороші стосунки з Аваковим

Кабінет міністрів обрав головою Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Івана Рудого.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

За його словами, 21 жовтня, крім чергового засідання уряду, відбулося й позачергове, на якому розглянули кілька кадрових питань. Одним із них було оголошення попередніх результатів відбору на посаду голови та членів Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

Було рекомендовано призначити головою комісії Івана Рудого, а на посади членів комісії — Олену Водолажко та Євгена Гетьмана. На чотири інші посади членів комісії було вирішено призначити додатковий відбір.

Загалом у відборі хотіли взяти участь 378 осіб. До співбесіди було допущено 42 особи, з них 20 подали документи на посаду голови комісії та 32 людини — членів комісії. Деякі кандидати подавали документи одночасно на обидві вакансії.

Рудий є членом організації «Захисники України», учасник бойових дій. Входив до складу національної збірної України на «Іграх Нескорених» у Нідерландах. У червні президент Володимир Зеленський своїм указом призначив його секретарем Консультативної ради в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.

Крім того, Рудий 12 жовтня подав декларацію як кандидат на посаду заступника начальника патронатної служби міністра у справах ветеранів.

Олена Водолажко — адвокатка, членкіня Асоціації правників України, має досвід роботи в державних органах і приватному бізнесі. Євген Гетьман має досвід міжнародного співробітництва (координатор міжнародних проєктів), роботи в регуляторних органах і керівництва комунальними і приватними підприємствами.

За даними Телеграм-каналу LegalHub, Рудий має хороші стосунки з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, а Олена Водолажко є людиною, близькою до Ріната Ахметова.

Контекст. 14 липня 2020 року Верховна Рада ухвалила закон про легалізацію азартних ігор. Регулюватиме цю сферу спецорган — Комісія з розвитку та регулювання азартних ігор. Вона підпорядковуватиметься Кабміну, а до її компетенції увійдуть ліцензування організаторів азартних ігор, ведення реєстрів, встановлення вимог щодо сертифікації грального обладнання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉