Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рашисти пограбували лікарню та військовий ліцей у Кремінній. Обладнання вивезли до РФ

Рашисти грабують обладнання лікарень та шкіл у Кремінній.

Рашисти грабують обладнання лікарень та шкіл у Кремінній.

Після окупації Кремінної Луганської області рашисти пограбували місцеву лікарню та Луганський обласний військовий ліцей «Кадетський корпус ім. Героїв «Молодої гвардії» — усю сучасну техніку вивезли до РФ.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Після окупації міста на плацу Луганського обласного військового ліцею «Кадетський корпус ім. Героїв «Молодої гвардії» орки повісили свою ганчірку, вискребли з фасаду напис «Слава Україні» та обчистили всі приміщення. Усю сучасну техніку вивезли до РФ. Крім того, брали, що подобається, з казарм, їдальні, складських приміщень. Росіяни обстежили кожен сантиметр навчального закладу», — повідомив Гайдай.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За його словами, школи міста та медичне містечко теж було пограбовано, а майно вивезено.

«Росіяни шоковані оснащенням наших лікарень, тому не змусили на себе довго чекати й уже в перші дні окупації почали демонтувати обладнання та перевозити до Луганська чи Росії. Ідіоти, ви спочатку навчиться цим користуватися. Це ж як погано ви живете, що здивувалися інтерактивній дошці в школі?» — наголосив голова Луганської ОВА.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, що 8 травня внаслідок ворожого удару по школі в смт Білогорівка Луганської області, за попередньою інформацією, загинули майже 60 людей.

Коментарі

Всі новини