Facebook Pixel

У РНБО озвучили кількість високоточних ракет, що залишилися в росіян

Нині росіяни мають у наявності менш як 30% високоточних ракет від того обсягу, який був у російської армії станом на 24 лютого 2022 року. Проте, як повідомив очільник Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв'ю Радіо НВ, агресор усе ще має велику кількість радянських ракет.

Він наголосив, що час, коли російські запаси буде вичерпано, наближається.

«Наша розвідка працює бездоганно. Ми знаємо з математичною похибкою кількість ракет, що залишилися на території рф. Йдеться саме про високоточні, які завдають нам найбільшого клопоту. Я не маю права називати абсолютні цифри, які ви б хотіли від мене почути, але якщо брати відсотки, то йдеться про те, що залишається 25 — 28% загальної кількості, яка була в них на 24 лютого».

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО

Також він наголосив на тому, що Україна почала просити західних партерів про системи протиповітряної оборони для захисту від російських ракет ще в жовтні — грудні минулого року й продовжувала в січні, лютому та березні. За його словами, допомоги тоді наша країна не отримала, оскільки світ не очікував, що Україна «чинитиме божевільний опір». Тепер ситуація змінилася, і все більше країн готові надати допомогу.

Контекст. Нагадаємо: 13 жовтня ПАРЄ під час засідання ухвалила резолюцію, у якій назвала росію країною-терористом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉