Facebook Pixel

Paysera відкриє рахунки для українських юридичних осіб у Європі

Paysera відкриє рахунки для українських юридичних осіб у Європі

Paysera відкриє рахунки для українських юридичних осіб у Європі

Європейська фінтех-компанія Paysera збільшує кількість послуг для клієнтів з України, запроваджуючи новий сервіс – відкриття рахунку для юридичних осіб у Європі.

Тепер будь-який власник рахунку Paysera має можливість відкрити бізнес-рахунок у Європейському банку за умови, що він є керівником або законним представником компанії.

Зробити це можна, завантаживши застосунок і створивши акаунт, або:

  • зареєструватися через сайт;
  • додати документи;
  • заповнити анкету;
  • відкрити рахунок для юридичної особи.

Від клієнта потрібні документи про реєстрацію компанії, призначення керівника та установчі документи.

Комісія для відкриття рахунку відсутня, а щомісячний платіж за обслуговування складає 3 євро.

Перевагою нового сервісу є те, що клієнту непотрібно відвідувати банківську установу — відкриття рахунку та керування бізнес-акаунтом відбувається онлайн через мобільний застосунок.

Тепер клієнт отримує:

  • мультивалютний рахунок у європейському банку з доступом до миттєвих переказів SEPA/SEPA Instant і міжнародних переказів в 30 різних валютах;
  • обмін валюти онлайн за найбільш вигідним курсом;
  • платіжну картку міжнародної платіжної системи VISA та швидкий і якісний сервіс клієнтської підтримки українською мовою.

Для компаній або клієнтів, які проводять індивідуальну діяльність, надають послуги та мають сайт інтернет-магазину, Paysera надає можливість інтегрувати платіжну платформу Paysera на сайті та збирати платежі у своєму інтернет-магазині.

Quote«Для нас розширення сервісів для українських клієнтів – пріоритетне завдання на сьогодні. Литовська компанія Paysera від початку повномасштабного вторгнення забезпечила повну підтримку українцям, скасувавши комісії за отримання картки Visa та протягом перших 6 місяців – за вихідні перекази в Україну. З-поміж іншого, починаючи з березня 2022 року, Paysera організувала для українських біженців безплатне проживання, забезпечила робочі місця у своєму офісі, проводила акції збору коштів на військові потреби, підтримувала мешканців України придбанням генераторів і акумуляторів у період блекаутів», – зазначив представник компанії Paysera.

Також із червня 2022 року українці мають більше можливостей отримувати гроші з-за кордону від клієнтів Paysera через мережу відділень банку «Глобус», а з квітня 2023 року в співпраці з Приватбанком — через систему PrivatMoney на картки Приватбанку та рахунки всіх українських банків.

Довідка про Paysera:

  • Paysera – європейська фінтех-компанія, яка надає швидкі, зручні та доступні фінансові послуги й здійснює грошові перекази по всьому світу. Компанія розпочала свою діяльність у 2004 році та була першою ліцензованою установою електронних грошей (ЕМІ) у Литві. Зараз має понад один мільйон завантажень мобільного застосунку та прагне стати провідним супер АPP у галузі фінансових послуг. Станом на 2023 рік понад 74 тис. громадян України довіряють Paysera та є власниками рахунків.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉