Facebook Pixel

Visa та Mastercard припиняють роботу в Росії

Міжнародні платіжні системи Visa та Mastercard оголосили про припинення роботи на російському ринку.

«З цього моменту Visa буде працювати зі своїми клієнтами та партнерами в Росії, щоб припинити всі операції найближчими днями», — передає swissinfo повідомлення Visa.

Коли ця робота завершиться, всі транзакції картами Visa, випущеними в Росії, за її межами не здійснюватимуться. Також у Росії не працюватимуть картки Visa, випущені іноземними фінансовими інститутами.

«Карти, випущені російськими банками, більше не підтримуватимуться мережею Mastercard», — повідомила, у свою чергу, Mastercard.

У своєму рішенні Mastercard врахував безпрецедентний характер конфлікту в Україні, який веде Росія як агресора та невизначеність економічної ситуації.

«Ми вирішили призупинити наші послуги в Росії. Це рішення нам не далося легко. Mastercard працює в Росії понад 25 років», — зазначила компанія, пообіцявши продовжити виплати своїм двомстам співробітникам у РФ.

Однак Ощадбанк, найбільший банк Росії, заявив, що це рішення не вплине на роботу карт Visa і Mastercard всередині країни. Банк повідомив, що за ними можна буде здійснювати операції на території Росії: знімати готівку, здійснювати перекази за номером картки, розплачуватись в інтернет- та офлайн-магазинах. На території всі платежі проходять через систему НСПК.

«Платежі за кордоном та в зарубіжних інтернет-магазинах з російських карт, випущених Visa та Mastercard, будуть обмежені. Ми рекомендуємо росіянам, які перебувають за кордоном, заздалегідь зняти достатню кількість готівки та передплатити великі витрати (готелі, квитки)», — заявив Ощадбанк.

У зарубіжних країнах приймаються карти російської платіжної системи «Світ»: Туреччина, ОАЕ, В'єтнам, Вірменія, Білорусь, Узбекистан, Киргизія, Таджикистан, Казахстан, Кіпр.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉